KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10368118
nr 1036 8118
Etsning
+ gravyr, 2 st. Piteå, 1800-tal, motivet: 14x37
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 maj 2016
kl 18:47:46
350 kr
450 kr