KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10368118

nr 1036 8118

Etsning

+ gravyr, 2 st. Piteå, 1800-tal, motivet: 14x37

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 9 maj 2016
kl 18:47:46